Новини
Розклад уроків під час карантину
Розклад уроків під час карантину
Заняття для всіх класів можна буде переглянути на ютуб-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в інтернеті.
Так, за класами закріплено такі телеканали:
5-й клас – “Плюс-Плюс” та “112 Україна”;
6-й клас – ZOOM та News One;
7-й клас – ZIK;
8-й клас – “Індиго” та УНІАН;
9-й клас – “Рада” та “UA:Культура”;
10-й клас – “UA:Перший”;
11-й клас – М1.
Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Вони починатимуться о 10:00.
Розклад занять на наступні тижні можна завантажити для: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-го класів, а також загальний розклад онлайн-школи.
На ютуб-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.
У МОН зазначають, що проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу президента, Міністерства освіти і науки, Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки “Освіторія”, а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для всієї країни.
Уроки знімають у Новопечерській школі м. Києва. У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.
В Офісі президента також додали, що школярі з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і АР Крим та м. Севастополя зможуть переглянути відеоуроки, створені в межах «Всеукраїнської школи онлайн», в ефірі телеканалу «Дом».
Мешканці окупованого півострова, які мають доступ до телебачення через супутникове обладнання, також матимуть змогу дивитися відеоуроки в ефірі UA: Перший та інших каналів – партнерів проекту, які входять у їхній супутниковий пакет.
Крім того, діти з тимчасово окупованих територій зможуть переглядати записи уроків на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.
04.04.2020 | Aдмін
Навігація
- Головна
- Новини
- Наше село
- Фотоальбом
- Педколектив школи
- Історія створення школи
- Контакти
- Громадська приймальня
- Посилання
- Пошта
- Результат моніторингу якості освіти
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Методична робота
- Виховна робота
- Шкільна бібліотека
- Нова українська школа
- Архів школи
- Підготовка до ЗНО
- Рішення педагогічної ради та протоколи нарад
- НІ булінг !
- Дистанційне навчання
- Накази директора школи
- Стратегічний план розвитку школи
- Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти
- Шкільне відео
- Електронні класні журнали та щоденники
- Оголошення
- Атестація педагогічних працівників
- Поради психолога