Шкільна республіка

  Президент ШДР Мединська Віолета

кабінет міністрів склад міністерства
Міністерство освіти і культури Пасічнюк Олексій
Колибабчук Тетяна Суходольська Ірина 
Міністерство початкових класів Кулик Діана
Майданович Назар
Кулик Аня
Міністерство спорту та охорони здоровя;
Мороз Ілля
Пойта Юрій
Кондратюк Богдан 
Міністерство преси та інформації Кравчук Маргарита
Іщук Ульяна
Поліщук Назар
Міністерство дисципліни і порядку Майданович Андрій
Гуменюк Богдан
Никонюк Олеся
Міністерство праці і корисних справ  Колибабчук Владислав Квичола Максим
Янцевич Дмитро

 

 

 

 

 

 

 

 

   Президентський актив

5 клас Макар Жигалівський
6 клас Олеся Никонюк
7 клас Дмитро Янцевич
8 клас Тетяна Іщук
9 клас Маргарита Кравчук
10 клас Дарина Сарнецька 
11 клас Юрій Пойта

 

План роботи Кабінету Міністрів ШДР "ТЕМП" 2023-2024 н.р. 

 План  роботи Кабінету Міністрів ШДР  «ТЕМП» 2019-2020 н.р.

     Положення про учнівське  самоврядування

1.  Загальні положення

Учнівське   самоврядування   є   виконавчим   органом    в школі , який покликаний активно сприяти становленню згуртованого колективу як дійового засобу ідейно - морального  виховання  особистості ,   формуванню  в  учнів свідомого і відповідального ставлення до своїх прав і обов'язків, визначених   Конституцією   України,   законом   України   "Про загальну   середню   освіту",   законом   України   "Про   освіту", Правилами внутрішнього розпорядку, Правилами для учнів.

2.Учнівське самоврядування обирається на початку навчального року строком на один рік таємним голосуванням на загальних зборах учнів 5-11 класів

3. Загальні збори проводяться не рідше як один раз протягом навчального року. Активну участь у підготовці та проведенні загальних зборів беруть організації школи.

До учнівського самоврядування обираються найактивніші , встигаючі, дисципліновані учні 5-11  класів , які користуються серед своїх товаришів авторитетом і довір'ям .

Кількісний склад учнівського самоврядування визначається загальними зборами

2. Завдання і зміст роботи учнівського самоврядування

Основне    завдання учнівського    самоврядування - всебічно сприяти керівництву   школи   ,   педагогічному   колективу   у   забезпеченні завершення  кожним   учнем   повної   середньої  освіти,   глибокого засвоєння школярами основ науки , навичок у формуванні в учнів безмежної  відданості  Батьківщині  .   Учнівське  самоврядування  бере активну участь в організації трудового виховання і профорієнтації , позаурочної виховної роботи, розвитку самообслуговування у вихованні свідомої дисципліни і культури поведінки школярів.

Учнівське  самоврядування організовує  облік відвідування навчальних: занять, бореться з прогулами та запізненнями на уроки , контролює виконання учнями режиму дня ; допомагає вчителям в обладнанні навчальних кабінетів , у формуванні й організації роботи навчального активу - асистентів , консультантів , лаборантів з учнів, в організації взаємодопомоги в навчанні , підготовці та проведення олімпіад, конкурсів, вечорів.

3.Учнівське  самоврядування організовує самообслуговування : прибирання класів   ,   кабінетів   та  інших  приміщень  школи  ,   впорядкування шкільної території ; забезпечує участь школярів у ремонті меблів , обладнання , підручників та інших посібників, а в канікулярний період - і в проведенні поточного ремонту школи .

4.Учнівське  самоврядування  сприяє  вихованню  свідомої дисципліни  і культури поведінки учнів у школі і поза нею , виконанню всіма школярами Правил для учнів, Правил внутрішнього розпорядку школи , єдиних педагогічних вимог, контролює зовнішній вигляд учнів, організовує відпочинок учнів під час перерв.

3.Організація роботи учнівського самоврядування

З числа своїх членів учнівське самоврядування обирає Президента Шкільної Демократичної республіки «ТЕМП», секретаря.

 Президент ШДР «ТЕМП»  організовує роботу учнівського   самоврядування , і при   необхідності   буває   присутнім   на   засіданнях педагогічної ради і бере участь у обговоренні питань, пов'язаних з діяльністю учнівського  самоврядування.

Секретар   учнівського       самоврядування   організовує   контроль   за
виконанням рішень учнівського самоврядування, веде протоколи його засідань і виступає з повідомленнями про виконання рішень.

Відповідно до основного змісту роботи учнівське самоврядування
створює Міністерства Кабінету Міністрів:

Міністерство освіти і культури;

Міністерство спорту та охорони здоров’я;

Міністерство праці і корисних справ та фінансів ;

Міністерство початкових класів;

Міністерство преси та інформації;

Міністерство дисципліни і порядку.

 конкретне коло обов'язків визначаються   учнівським        самоврядуванням    за  погодженням з директором школи.

Засідання учнівського самоврядування проводяться не рідше як один раз на місяць. У міру потреби на засідання учнівського самоврядування та його секторів запрошуються старости класів, не обрані до складу учнівського самоврядування. Гласність роботи учнівського самоврядування, оперативність доведення його   рішень   до   кожного   учня    забезпечується   регулярною інформацією членів учнівського   самоврядування і старост на класних зборах через стінну пресу.

7.  Учнівське самоврядування налагоджує чергування по школі і в  класах. З урахуванням конкретних умов  роботи учнівське  самоврядування за погодженням   з   директором   школи   розробляє   інструкцію про чергування учнів по школі та його графік.

4.  Учнівське самоврядування та класні колективи

1. Зв'язок учнівського самоврядування з класними колективами здійснюється через старост, які обираються на класних зборах.

2.Класні збори – колективний орган учнівського самоврядування в класі — проводяться не рідше як один раз на семестр.

3. Класні збори приймають рішення з питань діяльності класного колективу, заслуховують інформацію про рішення учнівського самоврядування, накреслюють конкретні заходи щодо виконання цих рішень, беруть участь в обговоренні оцінок поведінки учнів класу, а у випускних класах - і в підготовці характеристик учнів, визначають порядок і затверджують графік чергування учнів по класу.

4. Староста організовує роботу учнів класу для виконання рішень учнівського   самоврядування і класних зборів, дає доручення учням, забезпечує підготовку і проведення класних зборів, роботу чергових у класі.

5.  У 1-4 класах призначаються педагогом або обирається з числа    учнів відповідальних за конкретні ділянки роботи: чергування по класу, підтримання чистоти в приміщеннях, підготовка та проведення шкільних свят і т.д.

5.  Учнівське  самоврядування та педагогічний колектив школи

1. Педагогічний     колектив     школи     спрямовують     роботу учнівського самоврядування на згуртування шкільного та класних колективів, розвиток громадської активності та ініціативи учнів.

2.Директор  школи всебічно  сприяє  діяльності  учнівського самоврядування, призначає педагогів, які допомагають секторам учнівського самоврядування, розглядає і схвалює його документацію: плани, інструкції, пам’ятки.

3.Класний керівник спрямовує роботу класних зборів, старости, чергових.

4П.едагог – організатор організовує    роботу    секторів учнівського самоврядування.

5.Заступник – директора   з   виховної   роботи   спрямовує   та контролює роботу учнівського самоврядування.

ВИТЯГ ІЗ КОСТИТУЦІЇ ШДР 

ПРАВА ГРОМАДЯН ШДР

Ці Права одностайно прийняті усіма членами ШДР і є обовязковими для додержання в нашій республіці. Вони є ЗАКОНОДАВЧОЮ запорукою того, що всі члени ШДР ПРОТИ НАСИЛЬСТВА НАД ОСОБОЮ І ТИРАНІЇ В УСІХ ЇЇ ПРОЯВАХ.

Всі мають право на любов і турботу.

Всі мають право на освіту.

Всі мають право на відпочинок.

Нікого не повинні примушувати до праці.

Нікого не повинні принижувати і ображати.                                        

Ніхто не може стати жертвою насилля.

Всі мають право на висловлення своєї думки.

Всі мають право на свободу совісті, думки, релігії.

Всі мають право на вільне спілкування.

Всі мають право на інформацію.

 Всі мають право володіти власним майном.

ОБОВ’ЯЗКИ ГРОМАДЯН ШДР

Ці обов’язки прийняті всіма громадянами ШДР для всіх. Їх

дотримання є запорукою рівності усіх громадян республіки.

Кожен зобовязаний постійно поповнювати свої знання й уміння.

Кожен повинен постійно притримуватись основних правил поведінки.

Кожен повинен займатись самоосвітою і самовихованням.

Кожен повинен чесно і добросовісно працювати на благо школи, краю, Батьківщини.

Кожен повинен осуджувати байдужість, підлість, жорстокість.

Кожен повинен берегти своє здоровя та відмовитись від шкідливих звичок.

За дотриманням Конституції ШДР слідкує Кабінет Міністрів та його вповноважений орган Служба розв’язання конфліктних ситуацій та омбудсмен